Totem Cephe Tabela Eylül Reklam Sancaktepe üsküdar Kadıköy Maltepe İstanbul

Binaların veya iş merkezlerin geniş yüzeyli boş cephelerine yada bir deyişle duvarlarına cephe tabelaları hazırlandığı gibi bina girişlerinin üzerlerine de dış cephe tabelası da tasarlanabilir. Ürettiğimiz cephe tabelaları ışıklı ve ışıksız olarak 2’ye ayrılır. Ölçüleri elbetteki sizlerin en ideal çözümlerine uygun bir şekilde projelendirilir. Burada amaç, dikkati çekmek ve insanları yönlendirmektir. Açıkhava reklamcılığının önemli tabela çeşitlerinden biri olan cephe tabelalar adı üstünde olduğu gibi gece ve gündüz hava koşullarında dayanabilmeli ve ilk günkü gibi canlılığını korumalıdır.

Eylül Reklam olarak en kaliteli malzemeleri kullanarak yıllardır müşterilerine cephe tabela çözümlerini titizlikle yerine getirmektedir. Eylül Reklam üstün tasarım gücünü lazer kesim germe vinil, saç tabela, dekota kabartma harfli, alüminyum dekupe, germe branda, alucobant, krom harf, alüminyum üzeri kutu harf, polikarbon, pleksiglas materyaller kullanarak kaliteli cephe tabelalarını yıllardır deneyimli uzman ekibiyle montaj etmektedir.

Metal harfli dış cephe tabelalarında kararmaya karşı özel alaşımlı fırınlı vernik tekniği kullanılarak tabelanızın ömrü uzatılmaktadır. Tabela zeminlerinde paslanmayı önlemek için ise, elektrostatik fırın boya uygulamaktayız. Dış çerçevede prinç görünümlü aliminyum eroksallı metal yine paslanmaya ve kararmaya karlı en ideal malzemedir.